>5  Wysłany: 2014-11-30, 16:10   

KacperNFS napisał/a:
Pami?tam gra?em w t? gr? non-stop, ale zeszmacili j? usuwaj?c bet? (kt?r? nawet kupi?em a mia?a by? na zawsze) i dodaj?c builders club. Ci, kt?rzy mieli bet? dostali wtedy BC na 3 miesi?ce, a wi?kszo?? i tak musia?a z tego zrezygnowa? bo jako BC nie mog?e? nic kupowa? (np. specjalnego ?wi?tecznego zestawu).
Napisa?em maila o wywalenie BC z mojego konta, zdoby?em t? paczk? i chyba nie zagra?em w t? gr? do dzisiaj. Mam za to konto z wieloma fajnymi bloczkami (np. muzycznymi) wi?c g?upio jednak tak t? gr? opuszcza?.

Co? ciekawego dodano w ostatnim roku?


Je?li kupi?e? bet?, to masz j??dalej - po prostu nie mo?na jej kupi? w sklepie. Ponadto, nikt nie mo?e ju? dosta??beta smilejs?w, nawet BC.

Nowo?ci: jesienny pack 2014 (kupowa? p?ki ciep?e), hologram (dzia?a jak diament/ciasto), potion szybko?ci, blue coin door/gate, guardiani (tacy moderatorzy), nowy fanboy smiley, chat za subskrypcj??do newslettera, huge world 300x300, ka?dy mo?e kupowa? signy/tabliczki, maksymalne id portal?w powi?kszone do 999
Nowe komendy:
/gpb (/getblockplacer) - po wpisaniu tego mo?emy klikn?c na blok, wtedy pojawia nam si? informacja, kto tego bloka postawi?
/bgcolor #hexcolor - zmieniamy kolor t?a; /bgcolor none - przywracamy normalne t?o
_________________
Zmieni?em sygn? poniewa? FMPL lub Kubpica zmienili mi j? i to wygl?da?o tak ?e jestem chwalipi?ta i ?e...
Wygralem konkurs =)
0
 
 
     
KacperNFS 
Grafik


PR3 Rank: 34
PR3 - Czapki: 7
PR2 Rank: 37
PR2 - Czapki: 11
Wiek: 24
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 174
Posiadane Sery: 0
Ostrzeżeń:
 3/15/20
 #6  Wysłany: 2014-11-30, 18:56   

ktostam450 napisał/a:
Je?li kupi?e? bet?, to masz j??dalej - po prostu nie mo?na jej kupi? w sklepie. Ponadto, nikt nie mo?e ju? dosta??beta smilejs?w, nawet BC.


No ale dost?pu wcze?niejszego ju? nie ma :c
http://everybodyedits.com/games/PW2ZSDkjB0a0I - forumowa mapka jak kto? chce co? porobi?, b?d? afczy? dzisiaj i czeka? a? kto? wejdzie.
0
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

https://discord.gg/TGxXhe4

Stworzył PatrykSpec | bilety lotnicze
Zakaz usuwania linku autora ze stopki