n="2" valign="bottom" align="left">_________________
Zmieni?em sygn? poniewa? FMPL lub Kubpica zmienili mi j? i to wygl?da?o tak ?e jestem chwalipi?ta i ?e...
Wygralem konkurs =)
0
 
 
     
FMPL
[Usunięty]

 #7  Wysłany: 2013-09-18, 06:03   

Niech to bedzie praca zbiorowa. Cale forum moze pomagac w tlumaczeniu i potem po poprawkach sie wysle.
0
 
     
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #8  Wysłany: 2013-09-18, 15:22   

kubpica napisał/a:


Dlaczego? Po co? Dlaczego, nie mo?esz pisa? w publicznym temacie? Ten temat zostaje publiczny.


Dobrze, to by?a tylko sugestia, przyznaj? ?e by? to z?y pomys?. Prosz? nie bij.
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
0
 
     
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #9  Wysłany: 2013-09-18, 15:24   

ktostam450 napisał/a:
O, opublikowane dla zwyk?ych user?w.
Odpowiedzia? ci tak jak na mojego krokodyl seta - czyli wszystko fajnie, cudnie, ale nie wiadomo co b?dzie.

Ja m?g?bym pomaga? z t?umaczeniem ;_;


Czyli to jak m?wi?em - zero konkret?w.


Ciesze si?, ?e jest takie du?e zainteresowanie pomoca przy t?umaczeniu.


P.S Sorry za DoublePosta.
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
0
 
     
FMPL
[Usunięty]

 #10  Wysłany: 2013-09-18, 17:20   

No to co mu odpisujemy? Mo?e: "To jak mia?oby wygl?da? t?umaczenie PR4 na polski?"
0
 
     
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #11  Wysłany: 2013-09-18, 17:24   

FanMarioPL napisał/a:
No to co mu odpisujemy? Mo?e: "To jak mia?oby wygl?da? t?umaczenie PR4 na polski?"



To trzeba napisa? mu , zeby przes?a? ci pliki na e-maila (oczywi?cie podasz mu) i napiszemy czy si? na to zgadza , lub czy mo?e ma jak?? swoj? propozycje. Napisanie "By?oby super" za bardzo nic nie m?wi.
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
0
 
     
FMPL
[Usunięty]

 #12  Wysłany: 2013-09-18, 17:25   

Dobry pomys?, tylko jiggmin teraz pracuje nad lun?, nie nad PR4, wi?c mo?e to nie by? odpowiedni czas na to. Ale jak ju? to teraz napisali?my, to..
Ostatnio zmieniony przez FMPL 2013-09-18, 17:30, w całości zmieniany 1 raz  
0
 
     
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #13  Wysłany: 2013-09-18, 17:30   

FanMarioPL napisał/a:
Dobry pomys?, tylko jiggmin teraz pracuje nad lun?, nie nad PR4, wi?c mo?e to nie by? odpowiedni czas na to.



Sk?d wiesz , mo?e pracuje nad tym i nad tym ? Poza tym kiedy chcia?bys mu to napisa? ? za 2 miesi?ce jak zapomni? Dodatkowo, my tylko by?my dali propozycj? jak to by mia?o wygl?da? , nie t?umaczyliby?my jeszcze. Ale niech si? r?wnie? inni u?ytkownicy wypowiedz?.
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
0
 
     
FMPL
[Usunięty]

 #14  Wysłany: 2013-09-18, 17:32   

Martis321 napisał/a:
Sk?d wiesz , mo?e pracuje nad tym i nad tym ? Poza tym kiedy chcia?bys mu to napisa? ? za 2 miesi?ce jak zapomni? Dodatkowo, my tylko by?my dali propozycj? jak to by mia?o wygl?da? , nie t?umaczyliby?my jeszcze. Ale niech si? r?wnie? inni u?ytkownicy wypowiedz?.

Ok, to obecnie opcja jest taka: Pytamy si? jiggmina (teraz) czy wy?le nam jakie? pliki do t?umaczenia, ew. jego w?asn? propozycj? jak mieliby?my to t?umaczy?.

Czekam na ewentualne komentarze ze strony u?ytkownik?w. Mam nadziej?, ?e Gość te? si? wypowie na ten temat.
Ostatnio zmieniony przez FMPL 2013-09-18, 17:33, w całości zmieniany 2 razy  
0
 
     
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #15  Wysłany: 2013-09-18, 17:39   

FanMarioPL napisał/a:
Martis321 napisał/a:
Sk?d wiesz , mo?e pracuje nad tym i nad tym ? Poza tym kiedy chcia?bys mu to napisa? ? za 2 miesi?ce jak zapomni? Dodatkowo, my tylko by?my dali propozycj? jak to by mia?o wygl?da? , nie t?umaczyliby?my jeszcze. Ale niech si? r?wnie? inni u?ytkownicy wypowiedz?.

Ok, to obecnie opcja jest taka: Pytamy si? jiggmina (teraz) czy wy?le nam jakie? pliki do t?umaczenia, ew. jego w?asn? propozycj? jak mieliby?my to t?umaczy?.

Czekam na ewentualne komentarze ze strony u?ytkownik?w. Mam nadziej?, ?e Gość te? si? wypowie na ten temat.


OPCJE

1. Czekamy jak Jiggmin sko?czy Lun?

2. Piszemy mu teraz

Mo?emy mu napisa? , ?e nie musi ju? teraz wysy?a? plik?w, tylko czy si? zgadza na takie co?.

Je?li chcecie mo?ecie ju? pisa? szablon jak ta wiadomo?? ma wygl?da?. Mo?ecie od razu napisa? po angielsku lub da? propozycj? najpierw po polsku.
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
0
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

https://discord.gg/TGxXhe4

Stworzył PatrykSpec | bilety lotnicze
Zakaz usuwania linku autora ze stopki