KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #44  Wysłany: 2013-10-11, 18:34   

ktostam450 napisał/a:
Wszyscy przeciwko mnie, nawet Meg sie zaangazowal...

Pytanie - dlaczego nie?
Co by sie stalo jakbym to zamiescil na JV? Psy by was zjadly? Co wy z tego tajemnice taka robicie... Zyjemy w wolnym swiecie, kazdy ma prawo do informacji. Noo, chyba ze jest to jakas tajemnica panstwowa, np. tlumaczenie PR4.

I nie zalezy mi na thanksach, ani na popularnosci. I obchodzi mnie tlumaczenie PR4 na polski, bo sam tez bym chcial tlumaczyc i potem grac.



Oczywiscie forumowicze - wzorowi polacy; egoisci i za przeproszeniem mendy.


Pytanie - dlaczego tak? Co by sie stalo jakby? tego nie zamiescil na JV? Psy by ci? zjadly?

Wstrzymaj si? troch?, nikt ci? tutaj nie obra?a a ty ostro jedziesz po wszystkich(mendy,egoi?ci - kto ci? tutaj wcze?niej obrazi??). Wszystkie argumenty zosta?y powiedziane wy?ej. (posty kubpicy/fm). Wi?kszo?? jest za tym zeby tego nie zamieszcza?, zobaczymy co zrobi kubpica
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
0
 
     
ktostam450 
Lider kampanii
Hejo.



PR2 Rank: 41
PR2 - Czapki: 12
Wiek: 29
Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 304
Posiadane Sery: 0
 #45  Wysłany: 2013-10-11, 20:18   

Martis321 napisał/a:
ktostam450 napisał/a:
Wszyscy przeciwko mnie, nawet Meg sie zaangazowal...

Pytanie - dlaczego nie?
Co by sie stalo jakbym to zamiescil na JV? Psy by was zjadly? Co wy z tego tajemnice taka robicie... Zyjemy w wolnym swiecie, kazdy ma prawo do informacji. Noo, chyba ze jest to jakas tajemnica panstwowa, np. tlumaczenie PR4.

I nie zalezy mi na thanksach, ani na popularnosci. I obchodzi mnie tlumaczenie PR4 na polski, bo sam tez bym chcial tlumaczyc i potem grac.



Oczywiscie forumowicze - wzorowi polacy; egoisci i za przeproszeniem mendy.


Pytanie - dlaczego tak? Co by sie stalo jakby? tego nie zamiescil na JV? Psy by ci? zjadly?

Wstrzymaj si? troch?, nikt ci? tutaj nie obra?a a ty ostro jedziesz po wszystkich(mendy,egoi?ci - kto ci? tutaj wcze?niej obrazi??). Wszystkie argumenty zosta?y powiedziane wy?ej. (posty kubpicy/fm). Wi?kszo?? jest za tym zeby tego nie zamieszcza?, zobaczymy co zrobi kubpica


Tak, ty i fmpl obra?ali?cie mnie na xacie, a ty usuwasz czasem moje posty na sb i dogadujesz. Poni?a? si? nie b?d?.

A egoi?ci to nie jest ?adne wyzwisko, tylko cecha ludzka. Bo wielk? tajemnic? robi?, o innych nie pomy?l? tylko o sobie. Bo, jak ju? m?wi?em, Polacy z was z krwi i ko?ci.
_________________
Zmieni?em sygn? poniewa? FMPL lub Kubpica zmienili mi j? i to wygl?da?o tak ?e jestem chwalipi?ta i ?e...
Wygralem konkurs =)
0
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

https://discord.gg/TGxXhe4

Stworzył PatrykSpec | bilety lotnicze
Zakaz usuwania linku autora ze stopki