Chcesz konto? Wbijaj na discorda i daj znać - https://discord.gg/TGxXhe4 :) Aby móc pisa? na forum musisz si? Zalogowa? lub Zarejestrowa?
Dzi?ki forum zawsze b?dziesz na bie??co z informacjami o PR, czapkach, setach (ubraniach, przedmiotach). Konkursy z nagrodami! Polecisz swoje mapki i dowiesz si? wi?cej na temat powstaj?cej nowej wersji PR. I wiele, wiele wi?cej!
Warto si? zarejestrowa? :)


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: -kubpica
2013-09-13, 19:51
Informacja pod/nad shoutboxem.
Autor Wiadomość
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #1  Wysłany: 2013-09-10, 18:36   Informacja pod/nad shoutboxem.

Widze, ze czesto uzytkownicy pisza na shoutboxie informacje , z kt?rych mozna zrobic nowy temat do dyskusji lub mozna by dodac je do istniejacego tematu. Czesto widze jak Kubpica wlepia jako cytaty posty uzytkownikow z shoutboxa , bo nadaja sie one do dyskusji i mnie to denerwuje, bo moglyby by? to nowe posty na forum.


Nad/Pod shoutboxem powinna widniec wyrozniajaca sie informacja typu:

Uwaga! Zanim napiszesz posta na shotuboxie przemysl czy mozna go dodac do jaki? temat?w istniej?cych na forum, a moze nawet warto zalozy? nowy temat?


Co o tym my?licie?
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
Ostatnio zmieniony przez 2013-09-10, 18:40, w całości zmieniany 1 raz  
0
 
     
P1 -kubpica 
Twórca kampanii
Miszcz gry



PR3 Rank: 30
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 34
PR2 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 879
Posiadane Sery: 28
Ostrzeżeń:
 7/15/20
 #2  Wysłany: 2013-09-10, 18:57   

W?a?nie o tym samym dzisiaj my?la?em :) No zobaczymy co da si? zrobi
_________________
Aczigment get! Dziękuję wszystkim za sery! :*
0
 
     
FMPL
[Usunięty]

 #3  Wysłany: 2013-09-12, 20:07   

Zrobi?em za ciebie kubpica :roll: Mo?esz doda? polskie znaki.
0
 
     
P1 -kubpica 
Twórca kampanii
Miszcz gry



PR3 Rank: 30
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 34
PR2 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 879
Posiadane Sery: 28
Ostrzeżeń:
 7/15/20
 #4  Wysłany: 2013-09-13, 20:12   

Martis321 napisał/a:
ktostam przeczytaj wiadomo?? tu? nad shoutboxem

ktostam450 napisał/a:
bezsens... chcecie uspic tego sb?

Martis321 napisał/a:
nie, chcemy o?ywi? forum , ?eby by?o wi?cej post?w. Forum jest wa?niejsze od shoutboxa.

FanMarioPL napisał/a:
sb jest obecnie aktywniejsze niz forum -_-

ktostam450 napisał/a:
to dobrze ze jest aktywne, ale wy chcecie uspic je ta wiadomoscia ;_;

xPOLKAx napisał/a:
Zawsze mo?na najpierw napisa? co? tutaj, a p??niej za?o?y? temat. Bo jak si? zaroi na forum od zupe?nie nieprzemy?lanych temat?w (bo wpad?o do g?owy to sobie napisz?) to b?dziecie tu mieli troch? roboty. Chyba, ?e chcecie tak, to wtedy moje zdanie jest tu ca?kowicie niepotrzebne (i tak jest ._.). (*Pisz?c ten 'post' chcia?am tylko i wy??cznie wyrazi? swoj? opini?*).

kubpica napisał/a:
Nikt przecie? nie zabrania pisania na SB ;) Tylko bez sensu pisa? wszystko na sb.. a na forum cisza.
Wol? nieprzemy?lane tematy ni? ci?g?e przenoszenie wiadomo?ci z SB na forum.

xPOLKAx napisał/a:
Wnie?li?cie ma?? poprawk? w napisie czy mam zwidy? :D

Martis321 napisał/a:
Zgadzam si? z kubpic?. Polka - zobacz co pisze wiadomo?ci. PRZEMY?L , je?li kto? uwa?a ?e temat nie jest tak bardzo obszerny, mo?e go napisa? na SB . Z reszta nie trzeba robi? nowego tematu. Ktostam chcia? si? pochwali? ?e co? zdoby? - a dok?adnie wie ?e jest temat w sprawach forum do chwalenia si?. Napisa? co?, co powinno wyl?dowa? w temacie a nie tutaj. (po chwili przemy?lenia nie jest to idealny przyk?ad ale mo?e by?) . Nie traktujcie SB jak g??wne forum.

kubpica napisał/a:
xPOLKAx, ja poprawek nie wnosi?em. Wydaje mi si?, ?e nadal jest taki jaki by?. Ale mo?na si? zapyta? o to FM.

Martis321 napisał/a:
Polka nie widz? zmiany, chyba ?e jaka? kosmetyczna.
Ze mna mo?ecie sie nie zgodzi? ale pisanie na BS tego co mo?e by? w kt?rym? z temat?w to w pewnym sensie spam - przeciez masz temat przeznaczony do danego typu rozm?w.

xPOLKAx napisał/a:
W takim razie o czym mo?na pisa? na SB i w og?le jaka jest jego rola? (Kubpica, to chyba ja jednak o?lep?am)

ktostam450 napisał/a:
A co szkodzi napisac ze cos wygralem tutaj? To jest drobna sprawa. Oczywiscie fmpl sie jak zawsze przyczepi....
Hahahah, smiac mi sie chce z was... sami mowicie ze wieksze sprawy nalezy zalatwiac na forum, w tematach a tu taka obszerna dyskusja ;_; wbijac na xat

kubpica napisał/a:
Nie ma nic z?ego w krzykaniu kr?tkich wiadomo?ci na SB. "Nowy update!" "Wygra?em x!" ale chodzi o to aby aktywno?? nie ogranicza?a si? tylko do pisania na SB, tylko aby?my pisali r?wnie? na forum.. np. rozwini?cie tego co napisali?my na SB.

Martis321 napisał/a:
No w?a?nie ta dyskusja powinna zost?c przeniesiona do spraw forum.....
Zgadzam si? z Kubpic?.

kubpica napisał/a:
ktostam450, kto by pomy?a?, ?e wyjdzie z tego taka dyskusja.. Tak jak pisa?em.. nikt nie zabrania pisania na SB, tylko chodzi o to aby forum przez to nie cierpia?o. Zara to wrzuc? do tematu. ;)

xPOLKAx napisał/a:
O wiele szybciej pisze si? na SB ni? nowego posta w (jakimkolwiek) temacie.

Martis321 napisał/a:
To co SB ma zast?pi? Forum? . Od teraz piszcie w temacie , kt?ry pewnie zaraz za?o?y kubpica, bo w?asnie teraz sie dzieje to czego nie chcemy.

ktostam450 napisał/a:
I kazdy kto gra w PR2 na tej stronie (m. in. ja) widzi sb pod spodem. latwe, wygodne, dla leniow.


Tak jak napisali?cie. SB jest wygodnie.. i po to w?a?nie jest aby krzyka? sobie swobodnie proste wiadomo?ci (nie robimy przecie? tematu tylko po to aby napisa? "kubpica xat").
Chodzi o to aby nie ogranicza? si? tylko do SB, a forum pozostaje martwe.

Przyk?ad:
SB:
"ale fajny ten nowy update w lobby"
Forum:
cisza...
cisza...
cisza...

Czy ten post na SB jest z?y? Nie, jest dobry. Tylko chodzi o to ?e nikt nie napisze potem o tym na forum, a ogranicza si? do tego jednego, kr?tkiego krzykni?cia na SB.
Potem oczywistym jest, ?e kto? zapyta "jaki update", "o co chodzi" i ca?a dyskusja pozostaje na SB.. a na forum?
cisza...
cisza...
cisza...

O to chodzi ^ Musimy si? mobilizowa? i pisa? rozwini?cie tego co krzykn?li?my na forum.
Z samego SB mo?ecie korzysta? jak dawniej, ale nie zapominajcie o forum!
Zmieni? tre?? tego napisu nad SB.

edit. Sprecyzowa?em i poprawi?em powy?sz? wypowied? ^
_________________
Aczigment get! Dziękuję wszystkim za sery! :*
Ostatnio zmieniony przez -kubpica 2013-09-13, 20:24, w całości zmieniany 7 razy  
0
 
     
xPOLKAx 
Biegacz



PR2 Rank: 44
PR2 - Czapki: 11
Wiek: 25
Dołączyła: 10 Sie 2012
Posty: 19
Posiadane Sery: 0
 #5  Wysłany: 2013-09-13, 20:46   

Czyli u?ytkownicy forum musz? nauczy? si? dyscypliny i porz?dku?
_________________
Buziaki! (;
0
 
 
     
P1 -kubpica 
Twórca kampanii
Miszcz gry



PR3 Rank: 30
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 34
PR2 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 879
Posiadane Sery: 28
Ostrzeżeń:
 7/15/20
 #6  Wysłany: 2013-09-13, 20:51   

xPOLKAx napisał/a:
Czyli u?ytkownicy forum musz? nauczy? si? dyscypliny i porz?dku?

lol.. jak to strasznie brzmi :P
Po prostu piszmy r?wnie? na forum. Nie tylko na SB.
Czy musz?? No.. kara? raczej nie b?dziemy. Ale prosimy o zaanga?owanie i wszystkim z g?ry od razu dzi?kujemy ;)
_________________
Aczigment get! Dziękuję wszystkim za sery! :*
0
 
     
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #7  Wysłany: 2013-09-13, 21:02   

xPOLKAx napisał/a:
Czyli u?ytkownicy forum musz? nauczy? si? dyscypliny i porz?dku?


Dla mnie to jest tylko pro?ba. Nikt nie b?dzie dawa? ban?w i warn?w jak kto? napisze cos co moglo by zosta? nowym tematem na forum. Ten tekst jest po to ?eby ograniczy? takie sytuacje jak napisa? kubpica i konieczno?? wklejania SB do temat?w.


Potem jest taka POLKA, kt?ra wchodzi na forum i odzywa sie tylko na shoutboxie i przez to ostatni post ( opr?cz tego powy?ej) mia? miejsce...13 kwietnia...
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
Ostatnio zmieniony przez Martis69 2013-09-13, 21:40, w całości zmieniany 1 raz  
0
 
     
xPOLKAx 
Biegacz



PR2 Rank: 44
PR2 - Czapki: 11
Wiek: 25
Dołączyła: 10 Sie 2012
Posty: 19
Posiadane Sery: 0
 #8  Wysłany: 2013-09-13, 21:12   

Kubpica, ja to tylko tak uj??am/ podsumowa?am :D

Martis, no zobacz, dzisiaj te? jest 13, tylko wrze?nia :P Czasami dobrze jest si? w og?le nie odzywa? ;)
_________________
Buziaki! (;
0
 
 
     
P1 -kubpica 
Twórca kampanii
Miszcz gry



PR3 Rank: 30
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 34
PR2 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 879
Posiadane Sery: 28
Ostrzeżeń:
 7/15/20
 #9  Wysłany: 2013-09-13, 21:13   

Martis321 napisał/a:
xPOLKAx napisał/a:
Czyli u?ytkownicy forum musz? nauczy? si? dyscypliny i porz?dku?


Dla mnie to jest tylko pro?ba. Nikt nie b?dzie dawa? ban?w i warn?w jak kto? napisze cos co moglo by zosta? nowym tematem na forum. Ten tekst jest po to ?eby ograniczy? takie sytuacje jak napisa? kubpica i konieczno?? wklejania SB do temat?w.


Potem jest taka POLKA, kt?ra wchodzi na forum i odzywa sie tylko na shoutboxie i przez to ostatni post ( opr?cz tego powy?ej) mia? miejsce...13 kwietnia...


Zgadzam si? z tym pierwszym. O to w?a?nie chodzi.
A co do tego drugiego.. to chyba niezbyt dobry przyk?ad. To ?e kto? nie chce si? udziela? czy bra? udzia?u, tylko obserwowa? i przegl?da?, to ju? inna sprawa.

xPOLKAx napisał/a:
Kubpica, ja to tylko tak uj??am/ podsumowa?am :D

Martis, no zobacz, dzisiaj te? jest 13, tylko wrze?nia :P Czasami dobrze jest si? w og?le nie odzywa? ;)

Spokojnie.. przecie? nie krzycz? ci? o to, tylko nawet dzi?kuj? za aktywno??. Nie b?j si? ju? tak :P
_________________
Aczigment get! Dziękuję wszystkim za sery! :*
Ostatnio zmieniony przez -kubpica 2013-09-13, 21:39, w całości zmieniany 4 razy  
0
 
     
FMPL
[Usunięty]

 #10  Wysłany: 2013-09-14, 08:06   

Zgadzam si? z kubpic?, chocia? przyznaj? ?e nie powinni?my dawa? takich rzeczy z zaskoczenia tylko na spokojnie informowa? u?ytkownik?w :)
0
 
     
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #11  Wysłany: 2013-09-14, 08:37   

Kubpica popraw now? wiadomo?? - pisze "Ktorka"
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
0
 
     
P1 -kubpica 
Twórca kampanii
Miszcz gry



PR3 Rank: 30
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 34
PR2 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 879
Posiadane Sery: 28
Ostrzeżeń:
 7/15/20
 #12  Wysłany: 2013-09-14, 13:49   

Zmieni?em wiadomo?? na:
ShoutBox - to tutaj mo?esz krzykn?? prosta, kr?tk? wiadomo??. Nie zapomnij tylko rozwin?? swojej my?li w tematach na forum.

Martis, ok poprawi
_________________
Aczigment get! Dziękuję wszystkim za sery! :*
0
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

https://discord.gg/TGxXhe4

Stworzył PatrykSpec | bilety lotnicze
Zakaz usuwania linku autora ze stopki