Chcesz konto? Wbijaj na discorda i daj znać - https://discord.gg/TGxXhe4 :) Aby móc pisa? na forum musisz si? Zalogowa? lub Zarejestrowa?
Dzi?ki forum zawsze b?dziesz na bie??co z informacjami o PR, czapkach, setach (ubraniach, przedmiotach). Konkursy z nagrodami! Polecisz swoje mapki i dowiesz si? wi?cej na temat powstaj?cej nowej wersji PR. I wiele, wiele wi?cej!
Warto si? zarejestrowa? :)


Poprzedni temat «» Następny temat
[Race] Justin Bieber attacks! Destroy him!
Autor Wiadomość
P1 -kubpica 
Twórca kampanii
Miszcz gry



PR3 Rank: 30
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 34
PR2 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 879
Posiadane Sery: 28
Ostrzeżeń:
 7/15/20
 #1  Wysłany: 2011-06-19, 11:31   [Race] Justin Bieber attacks! Destroy him!

Mapa zainspirowana:
kaliska104 napisał/a:
Ja chcia?bym by po dotkni?ciu jakiego? blocka dzia?a si? jaka? czynno?? w innym blocku.
To by da?o du?o mo?liwo?ci np. dotykasz jakiego? blocka, ten block sie rozwala i dzieje si? jaka? czynno??, jak na przyklad pod?oga pod tob? znika, czy goni cie jaki? block.


kubpica napisał/a:
Czyli takie przyciski akcji :P
Spadaj?ce block, które zamykaj? przej?cie mo?na i bez tego zrobi? :) Jak doko?cz? mój DM to zrobi? map? z tym to zobaczycie jak kto? nie wie. Goni?ce cie duchy te? mo?na zrobi? ale troch? bardziej trzeba by pokombinowa?. Mam ju? od dawna plan i obmy?lam jak to zrobi? wi?c powinno si? uda? ;)

edit:
Ok zrobi?em... wszystko tak jak przewidywa?em posz?o dobrze... przy okazji wysz?a mi ciekawa mapka... zaraz napisz? w dziale mapy "Mapy" wi?c czytajcie tam ;)


http://sparkworkz.com/pla...?levelId=337510

Na pocz?tku bieber os?abia ci? swoim ?piewem, a potem gdy próbujesz si? zregenerowa? atakuje ci? !!!! Lecz gdy ju? nabierzesz si?, rozwalasz go i udajesz si? do mety !!!
Ostatnio zmieniony przez -kubpica 2011-06-19, 18:40, w całości zmieniany 2 razy  
0
 
     
FMPL
[Usunięty]

 #2  Wysłany: 2011-06-19, 11:53   

Nawet fajne... 7/10
0
 
     
kaliska104 
Zbieracz hatów
i nie tylko ;P



PR3 Rank: 36
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 24
PR2 - Czapki: 5
Wiek: 25
Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 167
Posiadane Sery: 0
 #3  Wysłany: 2011-07-09, 14:33   

Fajne cho? krótkie ale mam pewien pomys?.
Zakryj layerem cz??? w której bieber ci? goni, tak by inni mieli niespodziank? i wszystkiego nie widzieli co si? stanie. Móg?by? te? doda? sword po dotkni?ciu strza?ki tak by ta cz??? by?a obowi?zkowa. Tym swordem zniszczysz Biebera na ko?cu.
_________________
[*] Znaki przestankowe tylko czekaj?, aby? u?y? ich m?drze w swoim po?cie! Nie czekaj wi?c! Po?wi?? pi?? minut na nauk? interpunkcji...

[*] Przycisk "Alt" nie jest twoim wrogiem!

[*] Akcja "T?pienie bezmy?lno?ci".

(Tekst nie jest mój. Zosta? napisany przez administratora gry Plemiona)
0
 
     
P1 -kubpica 
Twórca kampanii
Miszcz gry



PR3 Rank: 30
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 34
PR2 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 879
Posiadane Sery: 28
Ostrzeżeń:
 7/15/20
 #4  Wysłany: 2011-07-09, 16:55   

kaliska104 napisał/a:
Fajne cho? krótkie ale mam pewien pomys?.
Zakryj layerem cz??? w której bieber ci? goni, tak by inni mieli niespodziank? i wszystkiego nie widzieli co si? stanie. Móg?by? te? doda? sword po dotkni?ciu strza?ki tak by ta cz??? by?a obowi?zkowa. Tym swordem zniszczysz Biebera na ko?cu.


Dzi?ki za sugesti? ... kiedy? si? tym pobawi?... zrobi? mo?e jakie? fake zamiast strza?ki np. happy block ;p
0
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

https://discord.gg/TGxXhe4

Stworzył PatrykSpec | bilety lotnicze
Zakaz usuwania linku autora ze stopki