dragmaster 
Newbie



PR2 Rank: 41
PR2 - Czapki: 11
Wiek: 33
Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1
Posiadane Sery: 0
 #24  Wysłany: 2014-01-18, 21:10   

Je?li odkopa?em temat to sorry :]
Jak by?em ma?ym dzieciakiem ( 5 lat oko?o ), to gra?em w przegl?darkowe Drag Racing. Doda?em master, bo my?la?em, ?e fajne to, i powsta?o dragmaster ( u?ywam m.in. w PR2 ). P??niej w ko?cu jak mia?em oko?o 9 lat postanowi?em zrobi? konto na YT. Chcia?em wymy?li? co? lepszego, to wzi??em Dudek od nazwiska i GamingPL ( wtedy my?la?em, ?e to oryginalne ._. ). Trzeci nick, MeIKI, wzi?? si? od Facebooka. Raz zobaczy?em stronk? z literami polskimi po japo?sku i mi wysz?o Meikimechimoshi, no to skr?ci?em do Meiki, pokombinowa?em z du?ymi literami i powsta?o MeIKI. Ostatni nick, jakiego u?ywam od 3 dni ( ;_; ) powsta?, gdy jecha?em samochodem. Chcia?em wymy?li? co? lepszego, to postanowi?em od imienia Wiktor. Skojarzy?o mi si? z Victim, a lubi?em t? nazw?, my?la?em, czy zrobi? ViCtiMeR, czy ViCtiMoR, ale ostatecznie t? drug? wersj? wzi??em. Pozdro.
_________________

[b] Xbox Live: DudekGamingPL [b]
0
 
     
P1 -kubpica 
Twórca kampanii
Miszcz gry



PR3 Rank: 30
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 34
PR2 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 879
Posiadane Sery: 28
Ostrzeżeń:
 7/15/20
 #25  Wysłany: 2014-01-18, 21:19   

Nie odkopa?e?.. ;)
ktostam450 napisał/a:
Athashet9000... po prostu 450 * 10

A 450*10 to nie jest czasem 4500?
_________________
Aczigment get! Dziękuję wszystkim za sery! :*
0
 
     
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #26  Wysłany: 2014-01-18, 21:43   

-kubpica napisał/a:
Nie odkopa?e?.. ;)
ktostam450 napisał/a:
Athashet9000... po prostu 450 * 10

A 450*10 to nie jest czasem 4500?


Kalkulator m?wi, ?e masz racj?. 900 * 10 = 9000. Co? mu si? pokr?ci?o albo ucieka? z matmy w podstaw?wce.
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
0
 
     
xPOLKAx 
Biegacz



PR2 Rank: 44
PR2 - Czapki: 11
Wiek: 25
Dołączyła: 10 Sie 2012
Posty: 19
Posiadane Sery: 0
 #27  Wysłany: 2014-01-19, 09:52   

*B?dzie d?ugo.*
usmieszek- konto pod tym imieniem za?o?one w pierwszych dniach 2010 roku. U?ywane przeze? tylko w Platform Racing 2. *Odrobina historii* Wysz?a taka nazwa, bo musia?am wymy?li? co? na poczekaniu, nie pami?tam dlaczego akurat TO (?adne Magdusie, Madziusie czy inne Madziaczki (od mojego imienia) nie wchodzi?y w gr?, bo nie lubi?am swojego imienia ani jego zdrobnie?. Mo?e to nawet lepiej.) Kto by si? wtedy zastanawia?, ?e usmieszek jest w rodzaju m?skim i daleko mu do ?e?skiego (na pewno nie ja)? Pierwotnie gra mia?a mi s?u?y? do grania, a nie do pisania z innymi, ale powoli si? w to wszystko wkr?ca?am. Kiedy dochodzi?o do rozmowy, pisa?am bezosobowo (taka ze mnie spryciula), a tylko nieliczni znali prawd?. Graj?c na tym koncie mia?am max 12 lat, wi?c je?li z kim? z Was pisa?am i by?y to g?upoty, to nawet lepiej, ?e tego nie pami?tam. ;) Tak oto prze?y?am prawie dwa lata, pojawiaj?c si? na grze od czasu do czasu i nie wyprowadzaj?c nikogo z b??dnego okre?lenia p?ci.
W 2012 roku, kiedy dosta?am zaproszenie na forum, podczas rejestracji, zapragn??am zmian. Wtedy te? da?am ?ycie xPOLCEx (nie mam poj?cia jak to dobrze odmieni?). I.. bach! Od tej pory wsz?dzie jestem pod tym nickiem. Wydawa?o mi si?, ?e od tamtego czasu nie zobacz? ju? ?adnego pytania od Polak?w o narodowo?? i p?e? (o ja naiwna!)


Inn? nazw?, kt?ra przewin??a si? przez moje wirtualne ?ycie, by?o co? w rodzaju xM22x. Ta historia nie bazuje na dramatycznych wydarzeniach mojej egzystencji, po prostu:
- pierwsza litera mojego imienia,
- numer z dziennika,
- na pocz?tku i na ko?cu by?y „iksy” (x), by nazwa za kr?tka nie by?a. (Kreatywne)
Pod t? nazw? nie kry?am si? zbyt d?ugo, bo najnormalniej na ?wiecie numer w dzienniku mi si? zmieni?, a gdyby kto? mnie si? o histori? imienia zapyta?, to nie chcia?am podawa? przestarza?ych danych (ca?a ja). :)


Teraz wiecie o mnie wi?cej, ni? moja przyjaci??ka (?art). Wiecie te? ju?, ?e bardzo lubi? pisa?. Je?li czas i temat mi pozwoli, podziel? si? z Wami jeszcze niejednym takim „opowiadaniem”, je?li chcecie oczywi?cie.
_________________
Buziaki! (;
Ostatnio zmieniony przez xPOLKAx 2014-01-19, 13:06, w całości zmieniany 2 razy  
0
 
 
     
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #28  Wysłany: 2014-01-19, 10:01   

xPOLKAx napisał/a:
*B?dzie d?ugo.*
usmieszek- konto pod tym imieniem za?o?one w pierwszych dniach 2010 roku. U?ywane przeze? tylko w Platform Racing 2. *Odrobina historii* Wysz?a taka nazwa, bo musia?am wymy?li? co? na poczekaniu, nie pami?tam dlaczego akurat TO (?adne Magdusie, Madziusie czy inne Madziaczki (od mojego imienia) nie wchodzi?y w gr?, bo nie lubi?am swojego imienia ani jego zdrobnie?. Mo?e to nawet lepiej.) Kto by si? wtedy zastanawia?, ?e usmieszek jest w rodzaju m?skim i daleko mu do ?e?skiego (na pewno nie ja)? Pierwotnie gra mia?a mi s?u?y? do grania, a nie do pisania z innymi, ale powoli si? w to wszystko wkr?ca?am. Kiedy dochodzi?o do rozmowy, pisa?am bezosobowo (taka ze mnie spryciula), a tylko nieliczni znali prawd?. Graj?c na tym koncie mia?am max 12 lat, wi?c je?li z kim? z Was pisa?am i by?y to g?upoty, to nawet lepiej, ?e tego nie pami?tam. ;) Tak oto prze?y?am prawie dwa lata, pojawiaj?c si? na grze od czasu i nie wyprowadzaj?c nikogo z b??dnego okre?lenia p?ci.
W 2012 roku, kiedy dosta?am zaproszenie na forum, podczas rejestracji, zapragn??am zmian. Wtedy te? da?am ?ycie xPOLCEx (nie mam poj?cia jak to dobrze odmieni?). I.. bach! Od tej pory wsz?dzie jestem pod tym nickiem. Wydawa?o mi si?, ?e od tamtego czasu nie zobacz? ju? ?adnego pytania od Polak?w o narodowo?? i p?e? (o ja naiwna!)


Inn? nazw?, kt?ra przewin??a si? przez moje wirtualne ?ycie, by?o co? w rodzaju xM22x. Ta historia nie bazuje na dramatycznych wydarzeniach mojej egzystencji, po prostu:
- pierwsza litera mojego imienia,
- numer z dziennika,
- na pocz?tku i na ko?cu by?y „iksy” (x), by nazwa za kr?tka nie by?a. (Kreatywne)
Pod t? nazw? nie kry?am si? zbyt d?ugo, bo najnormalniej na ?wiecie numer w dzienniku mi si? zmieni?, a gdyby kto? mnie si? o histori? imienia zapyta?, to nie chcia?am podawa? przestarza?ych danych (ca?a ja). :)


Teraz wiecie o mnie wi?cej, ni? moja przyjaci??ka (?art). Wiecie te? ju?, ?e bardzo lubi? pisa?. Je?li czas i temat mi pozwoli, podziel? si? z Wami jeszcze niejednym takim „opowiadaniem”, je?li chcecie oczywi?cie.


Oczywi?cie! Z zaciekawieniem czyta?em histori? twojego nicku (z reszt? jak ka?då). Ch?tnie poczytam wi?cej ;) . Z tego co czyta?em to je?li si? nie mÿle to tw?j nick jest najm?odszy.
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
0
 
     
P1 -kubpica 
Twórca kampanii
Miszcz gry



PR3 Rank: 30
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 34
PR2 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 879
Posiadane Sery: 28
Ostrzeżeń:
 7/15/20
 #29  Wysłany: 2014-01-19, 10:07   

Tak, ?wietnie :)
Widz?, ?e trzeba ten temat od czasu do czasu odkopywa? :P
_________________
Aczigment get! Dziękuję wszystkim za sery! :*
0
 
     
ktostam450 
Lider kampanii
Hejo.



PR2 Rank: 41
PR2 - Czapki: 12
Wiek: 29
Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 304
Posiadane Sery: 0
 #30  Wysłany: 2014-01-19, 11:37   

M22... brzmi jak M17 :P
_________________
Zmieni?em sygn? poniewa? FMPL lub Kubpica zmienili mi j? i to wygl?da?o tak ?e jestem chwalipi?ta i ?e...
Wygralem konkurs =)
0
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

https://discord.gg/TGxXhe4

Stworzył PatrykSpec | bilety lotnicze
Zakaz usuwania linku autora ze stopki