Chcesz konto? Wbijaj na discorda i daj znać - https://discord.gg/TGxXhe4 :) Aby móc pisa? na forum musisz si? Zalogowa? lub Zarejestrowa?
Dzi?ki forum zawsze b?dziesz na bie??co z informacjami o PR, czapkach, setach (ubraniach, przedmiotach). Konkursy z nagrodami! Polecisz swoje mapki i dowiesz si? wi?cej na temat powstaj?cej nowej wersji PR. I wiele, wiele wi?cej!
Warto si? zarejestrowa? :)


Poprzedni temat «» Następny temat
Ogólna dyskusja
Autor Wiadomość
ktostam450 
Lider kampanii
Hejo.



PR2 Rank: 41
PR2 - Czapki: 12
Wiek: 29
Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 304
Posiadane Sery: 0
 #1  Wysłany: 2014-11-18, 14:06   Og?lna dyskusja

Tutaj mo?emy og?lnie porozmawia? o Everybody Edits.
Za co t? gr? lubicie (b?d? za co nie), co s?dzicie o graczach itp.
_________________
Zmieni?em sygn? poniewa? FMPL lub Kubpica zmienili mi j? i to wygl?da?o tak ?e jestem chwalipi?ta i ?e...
Wygralem konkurs =)
0
 
 
     
FMPL
[Usunięty]

 #2  Wysłany: 2014-11-18, 14:57   

EE mi si? podoba, poniewa? mo?na sobie spokojnie pobudowa? ze znajomymi. Jednak uwa?am, ?e gra troch? straci?a gdy dodano do niej expienie - trzeba traci? czas na wbijanie leveli(zwykle na cudzych ?wiatach - na kt?rych nie mamy prawa edytowa?) i odblokowywanie tym samym nowych smiley?w. Niby nie jest to obowi?zkowe, ale lepiej mie? do wyboru 30 buziek ni? 10. Do wi?kszo?ci graczy nic nie mam, jednak irytuj? mnie takie osobniki jak rakszasa(czy jak to tam si? pisa?o), kt?re wchodz? na mapy tylko ?eby si? wy?y? i powyzywa? innych.
0
 
     
ktostam450 
Lider kampanii
Hejo.



PR2 Rank: 41
PR2 - Czapki: 12
Wiek: 29
Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 304
Posiadane Sery: 0
 #3  Wysłany: 2014-11-18, 19:04   

FanMarioPL napisał/a:
EE mi si? podoba, poniewa? mo?na sobie spokojnie pobudowa? ze znajomymi. Jednak uwa?am, ?e gra troch? straci?a gdy dodano do niej expienie - trzeba traci? czas na wbijanie leveli(zwykle na cudzych ?wiatach - na kt?rych nie mamy prawa edytowa?) i odblokowywanie tym samym nowych smiley?w. Niby nie jest to obowi?zkowe, ale lepiej mie? do wyboru 30 buziek ni? 10. Do wi?kszo?ci graczy nic nie mam, jednak irytuj? mnie takie osobniki jak rakszasa(czy jak to tam si? pisa?o), kt?re wchodz? na mapy tylko ?eby si? wy?y? i powyzywa? innych.


Je?li grasz cz?sto i regularnie, to i tak b?dziesz mia? najwy?szy level, wi?c to zbytnio nie ma znaczenia.
_________________
Zmieni?em sygn? poniewa? FMPL lub Kubpica zmienili mi j? i to wygl?da?o tak ?e jestem chwalipi?ta i ?e...
Wygralem konkurs =)
0
 
 
     
KacperNFS 
Grafik


PR3 Rank: 34
PR3 - Czapki: 7
PR2 Rank: 37
PR2 - Czapki: 11
Wiek: 24
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 174
Posiadane Sery: 0
Ostrzeżeń:
 3/15/20
 #4  Wysłany: 2014-11-30, 00:32   

Pami?tam gra?em w t? gr? non-stop, ale zeszmacili j? usuwaj?c bet? (kt?r? nawet kupi?em a mia?a by? na zawsze) i dodaj?c builders club. Ci, kt?rzy mieli bet? dostali wtedy BC na 3 miesi?ce, a wi?kszo?? i tak musia?a z tego zrezygnowa? bo jako BC nie mog?e? nic kupowa? (np. specjalnego ?wi?tecznego zestawu).
Napisa?em maila o wywalenie BC z mojego konta, zdoby?em t? paczk? i chyba nie zagra?em w t? gr? do dzisiaj. Mam za to konto z wieloma fajnymi bloczkami (np. muzycznymi) wi?c g?upio jednak tak t? gr? opuszcza?.

Co? ciekawego dodano w ostatnim roku?
Ostatnio zmieniony przez KacperNFS 2014-11-30, 00:34, w całości zmieniany 1 raz  
0
 
     
ktostam450 
Lider kampanii
Hejo.



PR2 Rank: 41
PR2 - Czapki: 12
Wiek: 29
Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 304
Posiadane Sery: 0
 #5  Wysłany: 2014-11-30, 16:10   

KacperNFS napisał/a:
Pami?tam gra?em w t? gr? non-stop, ale zeszmacili j? usuwaj?c bet? (kt?r? nawet kupi?em a mia?a by? na zawsze) i dodaj?c builders club. Ci, kt?rzy mieli bet? dostali wtedy BC na 3 miesi?ce, a wi?kszo?? i tak musia?a z tego zrezygnowa? bo jako BC nie mog?e? nic kupowa? (np. specjalnego ?wi?tecznego zestawu).
Napisa?em maila o wywalenie BC z mojego konta, zdoby?em t? paczk? i chyba nie zagra?em w t? gr? do dzisiaj. Mam za to konto z wieloma fajnymi bloczkami (np. muzycznymi) wi?c g?upio jednak tak t? gr? opuszcza?.

Co? ciekawego dodano w ostatnim roku?


Je?li kupi?e? bet?, to masz j??dalej - po prostu nie mo?na jej kupi? w sklepie. Ponadto, nikt nie mo?e ju? dosta??beta smilejs?w, nawet BC.

Nowo?ci: jesienny pack 2014 (kupowa? p?ki ciep?e), hologram (dzia?a jak diament/ciasto), potion szybko?ci, blue coin door/gate, guardiani (tacy moderatorzy), nowy fanboy smiley, chat za subskrypcj??do newslettera, huge world 300x300, ka?dy mo?e kupowa? signy/tabliczki, maksymalne id portal?w powi?kszone do 999
Nowe komendy:
/gpb (/getblockplacer) - po wpisaniu tego mo?emy klikn?c na blok, wtedy pojawia nam si? informacja, kto tego bloka postawi?
/bgcolor #hexcolor - zmieniamy kolor t?a; /bgcolor none - przywracamy normalne t?o
_________________
Zmieni?em sygn? poniewa? FMPL lub Kubpica zmienili mi j? i to wygl?da?o tak ?e jestem chwalipi?ta i ?e...
Wygralem konkurs =)
0
 
 
     
KacperNFS 
Grafik


PR3 Rank: 34
PR3 - Czapki: 7
PR2 Rank: 37
PR2 - Czapki: 11
Wiek: 24
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 174
Posiadane Sery: 0
Ostrzeżeń:
 3/15/20
 #6  Wysłany: 2014-11-30, 18:56   

ktostam450 napisał/a:
Je?li kupi?e? bet?, to masz j??dalej - po prostu nie mo?na jej kupi? w sklepie. Ponadto, nikt nie mo?e ju? dosta??beta smilejs?w, nawet BC.


No ale dost?pu wcze?niejszego ju? nie ma :c
http://everybodyedits.com/games/PW2ZSDkjB0a0I - forumowa mapka jak kto? chce co? porobi?, b?d? afczy? dzisiaj i czeka? a? kto? wejdzie.
0
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

https://discord.gg/TGxXhe4

Stworzył PatrykSpec | bilety lotnicze
Zakaz usuwania linku autora ze stopki