Chcesz konto? Wbijaj na discorda i daj znać - https://discord.gg/TGxXhe4 :) Aby móc pisa? na forum musisz si? Zalogowa? lub Zarejestrowa?
Dzi?ki forum zawsze b?dziesz na bie??co z informacjami o PR, czapkach, setach (ubraniach, przedmiotach). Konkursy z nagrodami! Polecisz swoje mapki i dowiesz si? wi?cej na temat powstaj?cej nowej wersji PR. I wiele, wiele wi?cej!
Warto si? zarejestrowa? :)


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez:
2013-12-12, 06:54
PR4 PO POLSKU !!!!!!!!
Autor Wiadomość
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #46  Wysłany: 2013-10-11, 21:41   

ktostam450 napisał/a:
Martis321 napisał/a:
ktostam450 napisał/a:
Wszyscy przeciwko mnie, nawet Meg sie zaangazowal...

Pytanie - dlaczego nie?
Co by sie stalo jakbym to zamiescil na JV? Psy by was zjadly? Co wy z tego tajemnice taka robicie... Zyjemy w wolnym swiecie, kazdy ma prawo do informacji. Noo, chyba ze jest to jakas tajemnica panstwowa, np. tlumaczenie PR4.

I nie zalezy mi na thanksach, ani na popularnosci. I obchodzi mnie tlumaczenie PR4 na polski, bo sam tez bym chcial tlumaczyc i potem grac.



Oczywiscie forumowicze - wzorowi polacy; egoisci i za przeproszeniem mendy.


Pytanie - dlaczego tak? Co by sie stalo jakby? tego nie zamiescil na JV? Psy by ci? zjadly?

Wstrzymaj si? troch?, nikt ci? tutaj nie obra?a a ty ostro jedziesz po wszystkich(mendy,egoi?ci - kto ci? tutaj wcze?niej obrazi??). Wszystkie argumenty zosta?y powiedziane wy?ej. (posty kubpicy/fm). Wi?kszo?? jest za tym zeby tego nie zamieszcza?, zobaczymy co zrobi kubpica


Tak, ty i fmpl obra?ali?cie mnie na xacie, a ty usuwasz czasem moje posty na sb i dogadujesz. Poni?a? si? nie b?d?.

A egoi?ci to nie jest ?adne wyzwisko, tylko cecha ludzka. Bo wielk? tajemnic? robi?, o innych nie pomy?l? tylko o sobie. Bo, jak ju? m?wi?em, Polacy z was z krwi i ko?ci.


masz dow?d? masz screena? Nigdy ci? nie obrazi?em. .TO, ?E OSKAR?ASZ MNIE O CO? NIE MAJ?C PRAKTYCZNIE ?ADNEJ PODSTAWY TO JU? NIE JEST OK . M?wisz tak jakby? by? pewny ?e to ja to robi?em. A sk?d to wiesz? Masz dowody?

Koniec. niech kubpica lub FM zdecyduj? , oni tutaj rz?dz?. Ja ju? nie bed? si? odzywa? na twoj? prowokacj?. Rozmawiaj z nimi jak chcesz co? zmieni?, nie ze mn?. Ju? si? nie odzywam. (przynajmniej do ciebie).
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
Ostatnio zmieniony przez Martis69 2013-10-11, 22:17, w całości zmieniany 2 razy  
0
 
     
FMPL
[Usunięty]

 #47  Wysłany: 2013-10-12, 07:48   

Zrozum, ?e moderacja naszego forum te? chce mie? jak?? niezale?n? od JV informacj? dotycz?c? PR. I w?a?nie teraz tak? mamy - polskie PR4.

I uspok?j si?, bo narazie tylko prowokujesz. Oddaj? g?os kubpicy.
0
 
     
P1 -kubpica 
Twórca kampanii
Miszcz gry



PR3 Rank: 30
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 34
PR2 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 879
Posiadane Sery: 28
Ostrzeżeń:
 7/15/20
 #48  Wysłany: 2013-10-12, 10:38   

Aw... wczoraj gdy ju? mia?em klika? "Wy?lij" pad? mi net. My?la?em, ?e si? pozabijacie za ten czas, ale widz? ?e nawet spokojnie dyskutujecie. :P

ktostam450 napisał/a:
Pff napisa?em posta tu i kto? usun??. Mo?e anglik?w nie obchodzi polskie PR4 ale moze fakt ze PR4 moze byc tlumaczone na inne jezyki?


No tak. Ale my nie mo?emy o tym pisa?. Jak napiszemy to Jigg mo?e straci? do nas zaufanie. To na razie poufna, nieoficjalna sprawa. Nie og?aszaj tego na JV. Jak Jiggmin b?dzie chcia? to sam napisze, my nie powinni?my.
Egoi?ci? -.- Tu nie o to chodzi, ?e chcemy to ukry? przed ca?ym ?wiatem. My nie mo?emy tego og?osi? (przynajmniej na razie). Je?eli ju?, to dopiero w p??niejszym czasie i za zgod? Jiggmin'a. Mo?liwe, ?e Jigg sam og?osi, gdy przyjdzie na to czas ;)
My w tej chwili wsp??pracujemy z Jigg'iem, a nie jeste?my jakimi? dociekliwymi szpiegami. Najpierw lepiej za?atwi? w pe?ni swoje, ni? ryzykowa? i og?asza? zawczasu wycieki.

P.S.
Nienawidz? gdy kto? rzuca tekstami typu "bo polaczki to .. tamto". Mi to troch? podchodzi pod szanta?. "Jeste? z?ym Polakiem, bo nie zgadzasz si? ze mn?". lol..
_________________
Aczigment get! Dziękuję wszystkim za sery! :*
0
 
     
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #49  Wysłany: 2013-10-12, 11:02   

-kubpica napisał/a:
Aw... wczoraj gdy ju? mia?em klika? "Wy?lij" pad? mi net. My?la?em, ?e si? pozabijacie za ten czas, ale widz? ?e nawet spokojnie dyskutujecie. :P

ktostam450 napisał/a:
Pff napisa?em posta tu i kto? usun??. Mo?e anglik?w nie obchodzi polskie PR4 ale moze fakt ze PR4 moze byc tlumaczone na inne jezyki?


No tak. Ale my nie mo?emy o tym pisa?. Jak napiszemy to Jigg mo?e straci? do nas zaufanie. To na razie poufna, nieoficjalna strawa. Nie og?aszaj tego na JV. Jak Jiggmin b?dzie chcia? to sam napisze, my nie powinni?my.
Egoi?ci? -.- Tu nie o to chodzi, ?e chcemy to ukry? przed ca?ym ?wiatem. My nie mo?emy tego og?osi? (przynajmniej na razie). Je?eli ju?, to dopiero w p??niejszym czasie i za zgod? Jiggmin'a. Mo?liwe, ?e Jigg sam og?osi, gdy przyjdzie na to czas ;)
My w tej chwili wsp??pracujemy z Jigg'iem, a nie jeste?my jakimi? dociekliwymi szpiegami. Najpierw lepiej za?atwi? w pe?ni swoje, ni? ryzykowa? i og?asza? zawczasu wycieki.

P.S.
Nienawidz? gdy kto? rzuca tekstami typu "bo polaczki to .. tamto". Mi to troch? podchodzi pod szanta?. "Jeste? z?ym Polakiem, bo nie zgadzasz si? ze mn?". lol..


Tak! W ko?cu kto? to dobrze podsumowa? i napisa?. Rozumiem wi?c , ?e chyba mo?emy sko?czy? ten temat. Ktos , prosz? nie dawaj tego na JV.

Nie pozabijali?my si? ale by?o blisko :) .
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
Ostatnio zmieniony przez Martis69 2013-10-12, 11:06, w całości zmieniany 2 razy  
0
 
     
ktostam450 
Lider kampanii
Hejo.



PR2 Rank: 41
PR2 - Czapki: 12
Wiek: 29
Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 304
Posiadane Sery: 0
 #50  Wysłany: 2013-10-12, 15:12   

Dobra, sko?czmy t? wojn?. Daje sobie siana.
_________________
Zmieni?em sygn? poniewa? FMPL lub Kubpica zmienili mi j? i to wygl?da?o tak ?e jestem chwalipi?ta i ?e...
Wygralem konkurs =)
0
 
 
     
P1 -kubpica 
Twórca kampanii
Miszcz gry



PR3 Rank: 30
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 34
PR2 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 879
Posiadane Sery: 28
Ostrzeżeń:
 7/15/20
 #51  Wysłany: 2013-10-12, 15:49   

ktostam450 napisał/a:
Dobra, sko?czmy t? wojn?. Daje sobie siana.

Najwy?ej Sp?r. Wojn? bym tego nie nazwa?. Ale tak.. sko?czmy ;)

Hmm.. mo?emy ju? pogada? nad t?umaczeniem niekt?rych tekst?w. Np. Tryby gry i inne.
_________________
Aczigment get! Dziękuję wszystkim za sery! :*
0
 
     
KacperNFS 
Grafik


PR3 Rank: 34
PR3 - Czapki: 7
PR2 Rank: 37
PR2 - Czapki: 11
Wiek: 24
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 174
Posiadane Sery: 0
Ostrzeżeń:
 3/15/20
 #52  Wysłany: 2013-10-13, 16:40   

Po prostu wrzucanie info o polskim PR4 na jiggmin.com jest bez sensu poniewa? nikogo to tam nie obchodzi tak naprawd?.
Jakby kto? napisa?, ?e PR4 b?dzie wychodzi?o w j?zyku Esperanto te? by?cie mieli to gdzie?.
Koniec przekazu.
Ostatnio zmieniony przez KacperNFS 2013-10-13, 16:41, w całości zmieniany 1 raz  
0
 
     
P1 -kubpica 
Twórca kampanii
Miszcz gry



PR3 Rank: 30
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 34
PR2 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 879
Posiadane Sery: 28
Ostrzeżeń:
 7/15/20
 #53  Wysłany: 2013-10-13, 17:11   

KacperNFS napisał/a:
Po prostu wrzucanie info o polskim PR4 na jiggmin.com jest bez sensu poniewa? nikogo to tam nie obchodzi tak naprawd?.
Jakby kto? napisa?, ?e PR4 b?dzie wychodzi?o w j?zyku Esperanto te? by?cie mieli to gdzie?.
Koniec przekazu.

Wtedy by?my chcieli zrobi? PR4 te? po polsku :P Informacja o t?umaczeniu mo?e by? ciekawa dla niekt?rych os?b, ale na razie lepiej trzyma? to w tajemnicy. Tak jak napisa?em we wcze?niejszym po?cie.
_________________
Aczigment get! Dziękuję wszystkim za sery! :*
0
 
     
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #54  Wysłany: 2013-10-13, 17:48   

Ludzie, teraz trzeba mu napisac wiadomo?? o polskich znakach w PR4, czy b?d? dobrze dzia?a?y, czy przy t?umaczeniu trzeba b?dzie ich unika
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
0
 
     
P1 -kubpica 
Twórca kampanii
Miszcz gry



PR3 Rank: 30
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 34
PR2 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 879
Posiadane Sery: 28
Ostrzeżeń:
 7/15/20
 #55  Wysłany: 2013-10-13, 17:55   

Martis321 napisał/a:
Ludzie, teraz trzeba mu napisac wiadomo?? o polskich znakach w PR4, czy b?d? dobrze dzia?a?y, czy przy t?umaczeniu trzeba b?dzie ich unika?.

Tak, oby?my mogli u?ywa? polskich znak?w. Bez nich by?oby s?abo... :/
_________________
Aczigment get! Dziękuję wszystkim za sery! :*
0
 
     
FMPL
[Usunięty]

 #56  Wysłany: 2013-10-16, 18:28   

Cytat:
One more question - will it be possible to use Polish chars (?????????) in our translation?

hm?
0
 
     
ktostam450 
Lider kampanii
Hejo.



PR2 Rank: 41
PR2 - Czapki: 12
Wiek: 29
Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 304
Posiadane Sery: 0
 #57  Wysłany: 2013-10-16, 18:51   

FanMarioPL napisał/a:
Cytat:
One more question - will it be possible to use Polish chars (?????????) in our translation?

hm?


Spoko, pisz.
_________________
Zmieni?em sygn? poniewa? FMPL lub Kubpica zmienili mi j? i to wygl?da?o tak ?e jestem chwalipi?ta i ?e...
Wygralem konkurs =)
0
 
 
     
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #58  Wysłany: 2013-10-17, 14:08   

Tak.
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
0
 
     
P1 -kubpica 
Twórca kampanii
Miszcz gry



PR3 Rank: 30
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 34
PR2 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 879
Posiadane Sery: 28
Ostrzeżeń:
 7/15/20
 #59  Wysłany: 2013-10-17, 16:28   

Mi r?wnie? pasuje :P Mo?esz wysy?a
_________________
Aczigment get! Dziękuję wszystkim za sery! :*
0
 
     
FMPL
[Usunięty]

 #60  Wysłany: 2013-10-17, 17:41   

No i wys?a?em. Przy okazji mo?na liczy? ?redni czas odpowiedzi jigga.
0
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

https://discord.gg/TGxXhe4

Stworzył PatrykSpec | bilety lotnicze
Zakaz usuwania linku autora ze stopki