Chcesz konto? Wbijaj na discorda i daj znać - https://discord.gg/TGxXhe4 :) Aby móc pisa? na forum musisz si? Zalogowa? lub Zarejestrowa?
Dzi?ki forum zawsze b?dziesz na bie??co z informacjami o PR, czapkach, setach (ubraniach, przedmiotach). Konkursy z nagrodami! Polecisz swoje mapki i dowiesz si? wi?cej na temat powstaj?cej nowej wersji PR. I wiele, wiele wi?cej!
Warto si? zarejestrowa? :)


Poprzedni temat «» Następny temat
Gracze - Legendy
Autor Wiadomość
TafuSeler 
Super biegacz



PR3 Rank: 1
PR3 - Czapki: 1
PR2 Rank: 33
PR2 - Czapki: 11
Wiek: 75
Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 39
Posiadane Sery: 1
Ostrzeżeń:
 11/15/20
 #31  Wysłany: 2013-08-30, 19:02   

martis321 napisał/a:
WYMIENIAM POLSKIE LEGENDY
Martis321 - Jeden z najwspanialszych graczy i najstarszych graczy. Jest od razu rozpoznawamy i nie mylony z nikim. Tworzy oryginalne mapy z wspania?? tre?ci? i fabu??. Poza tym jest te? bardzo przyjacielski dzi?ki tym?e cechom: Mi?y , super u?ytkownik, zabawny , , zaufany, sprawiedliwy, demokratyczny, ,uczciwy,szczery,pomys?owy,troskliwy, opieku?czy, tw?rczy, kulturalny, uprzejmy, tolerancyjny, lojalny, dzielny, ambitny,towarzyski, ,Honorowy, Kapitalny, Odlotowy no i oczywi?cie skromny



Megravin - Jeden z najstarszych graczy i bardzo pomys?owy gracz


Joeveteral niemi?y jeden z najlepszych graczy i najstarszych graczy.


Guest453 - gracz, kt?ry zago?ci? w sercach nas wszystkich . Pami?tamy jak nam pomaga? i doradza? i nas wspiera? w trudnych chwilach. co ciekawe 90% os?b kt?rym pom?g? nawet go nie zna .


Kubpica - legenda, kt?rej nie trzeba przedstawia? . Nie wiadomo za co dok?adnie sta? si? legend?. Bardzo tajemniczy gracz. Podobno jego siostra jest zielona.


Natalia(10)pl - Legenda kt?r? zna ma?o. Dawniej dochodzi?y mnie s?uchy ?e flirtowa?a z dawnym M17. (Obecnie Megravinem).

FanMarioPl - Sta? sie s?awny g??wnie dzi?ki jego charakterze i po znajomo?ci. Chodz? plotki, ?e ma przyjaciela robaka.


Kaliska104 - Gracz kt?ry wpisuje sie do ksi?gi legend za sw? ostro?no?? i rozwa?no?? w podejmowaniu decyzji. Kr??? s?uchy ?e ma wymy?lonego przyjaciela o imieniu 'Marcin".
Czasami r?wnie? robi nocki. nie wiadomo dlaczego.


Olek100100(czy jako? tak) - Jest jedynym graczem z PR2 , kt?rego znaj? twarz tylko najstarsi.


Znajda - stary cz?onek klanu i praktycznie dzi?ki temu zas?yn??


Werty1 - "Bobas"


KacperNFS - s?awny za swoje rysunki i bardzo krytyczne ocenianie map innych.


UnkowanAX ( jako? tak ) - Najwi?kszy hacker w PR2.




To tyle, dzi?kuje, dobranoc

Od razu mnie do robaka por?wnywa? :<
A tak w og?le to ja by?em pierwszym polakiem w PR2 bo gra?em od bety gdzie by?y tylko exp hat i crown ale nie lubi? si? tym przechwala? ;)
0
 
 
     
FMPL
[Usunięty]

 #32  Wysłany: 2013-08-30, 19:50   

Daj screena worms XD
0
 
     
TafuSeler 
Super biegacz



PR3 Rank: 1
PR3 - Czapki: 1
PR2 Rank: 33
PR2 - Czapki: 11
Wiek: 75
Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 39
Posiadane Sery: 1
Ostrzeżeń:
 11/15/20
 #33  Wysłany: 2013-08-30, 20:01   

FanMarioPL napisał/a:
Daj screena worms XD
dobra fan, cofne sie w czasie i dam ci screena. napewno specjalnie robilem screeny bo wiedzialem ze w przyszlosci gra ta bedzie popularna ;)
0
 
 
     
ktostam450 
Lider kampanii
Hejo.



PR2 Rank: 41
PR2 - Czapki: 12
Wiek: 29
Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 304
Posiadane Sery: 0
 #34  Wysłany: 2013-09-10, 15:21   

martis321 napisał/a:
WYMIENIAM POLSKIE LEGENDY
Martis321 - Jeden z najwspanialszych graczy i najstarszych graczy. Jest od razu rozpoznawamy i nie mylony z nikim. Tworzy oryginalne mapy z wspania?? tre?ci? i fabu??. Poza tym jest te? bardzo przyjacielski dzi?ki tym?e cechom: Mi?y , super u?ytkownik, zabawny , , zaufany, sprawiedliwy, demokratyczny, ,uczciwy,szczery,pomys?owy,troskliwy, opieku?czy, tw?rczy, kulturalny, uprzejmy, tolerancyjny, lojalny, dzielny, ambitny,towarzyski, ,Honorowy, Kapitalny, Odlotowy no i oczywi?cie skromny


Le?e i kwicze ze ?miechu :D
_________________
Zmieni?em sygn? poniewa? FMPL lub Kubpica zmienili mi j? i to wygl?da?o tak ?e jestem chwalipi?ta i ?e...
Wygralem konkurs =)
0
 
 
     
Romen. 
Cz?sto wygrywa



PR2 Rank: 47
PR2 - Czapki: 11
Wiek: 24
Dołączył: 31 Gru 2012
Posty: 72
Posiadane Sery: 2
Ostrzeżeń:
 1/15/20
 #35  Wysłany: 2013-09-10, 16:14   

martis321 napisał/a:
WYMIENIAM POLSKIE LEGENDY
Martis321 - Jeden z najwspanialszych graczy i najstarszych graczy. Jest od razu rozpoznawamy i nie mylony z nikim. Tworzy oryginalne mapy z wspania?? tre?ci? i fabu??. Poza tym jest te? bardzo przyjacielski dzi?ki tym?e cechom: Mi?y , super u?ytkownik, zabawny , , zaufany, sprawiedliwy, demokratyczny, ,uczciwy,szczery,pomys?owy,troskliwy, opieku?czy, tw?rczy, kulturalny, uprzejmy, tolerancyjny, lojalny, dzielny, ambitny,towarzyski, ,Honorowy, Kapitalny, Odlotowy no i oczywi?cie skromny


martis321 napisał/a:
Nienawidz? was wszystkich

Wyja?nisz?
0
 
     
FMPL
[Usunięty]

 #36  Wysłany: 2013-09-10, 17:04   

player123 napisał/a:
Wyja?nisz?

To by?o napisane dawno temu, m?g? si? zmieni? przez ten czas XD
0
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

https://discord.gg/TGxXhe4

Stworzył PatrykSpec | bilety lotnicze
Zakaz usuwania linku autora ze stopki