Chcesz konto? Wbijaj na discorda i daj znać - https://discord.gg/TGxXhe4 :) Aby móc pisa? na forum musisz si? Zalogowa? lub Zarejestrowa?
Dzi?ki forum zawsze b?dziesz na bie??co z informacjami o PR, czapkach, setach (ubraniach, przedmiotach). Konkursy z nagrodami! Polecisz swoje mapki i dowiesz si? wi?cej na temat powstaj?cej nowej wersji PR. I wiele, wiele wi?cej!
Warto si? zarejestrowa? :)


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez:
2013-08-10, 13:53
[KONKURS] Turniej na 1000 dni forum - Najlepsza Mapa!
Autor Wiadomość
P1 -kubpica 
Twórca kampanii
Miszcz gry



PR3 Rank: 30
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 34
PR2 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 879
Posiadane Sery: 28
Ostrzeżeń:
 7/15/20
 #16  Wysłany: 2013-08-09, 20:35   

Luk95
Art: Bardzo fajna, ciekawa oprawa graficzna. Dobra robota. Najlepszym artem s? patyczaki :P
Co do zmieniaj?ce si? otoczenia, to mo?e to by? dobra rzecz. Mo?e dawa? wra?enie, ?e przeszli?my dany poziom, etap, czujemy si? nagrodzeni. Mo?esz to wykorzysta? w swoich przysz?ych, wi?kszych mapach. (odwo?anie do ostatnio przeczytanego przeze mnie rozdzia?u o Achievement'ach w Wybuchaj?cych Beczkach :P )
Humor, nawi?zania: Lubie To.. :P Co tu wi?cej m?wi?. kubpica Mountain, FM Hell...
Rozgrywka: Mapka nie jest typowym wy?cigiem, tylko tak jak napisa? FanMario przechodzimy PR'owe minigierki. Co nie jest z?e. Fm napisa?, ?e jest monotonna. Nie by?aby taka gdyby mia?a elementy fabu?y...
Gdy za pierwszym razem doszed?em do murzyna, nie wiedzia?em co tam mam zrobi?.. :P Fajna rzecz.
Fabu?a: W?a?nie fabu?a.. tego mi tu bardzo brakuje :/ Mapka by?aby ?wietna gdyby?my dostali jak?? fabu??, gdyby co? si? w niej dzia?o. Mamy komuniakat "pokonaj freda i uwolnij formowicz?w" po czym od razu jest fred z 2 minami i niewolnicy.. potem w grze nie ma ju? freda.

ktostam450
Art: tutaj + za kaktusa boba :)
Rozgrywka: Ciekawy, pomys?. Tylko, zastanawiam si? czy alien wiedzia?by o co chodzi i co mia?by robi? :P Ale pomys? dobry.
Humor, nawi?zania: Nawi?za? do forumowicz?w wiele nie ma, a szkoda. Bardzo podoba mi si? "Synku zga? ?wiat?o" :)
Zabawa tu si? rozgrywa gdy gramy z innymi. Szkoda, ?e PR2 nie mo?na zahostowa? mapy..

player123
Dobry pomys? na PanaDemona, ale na tym si? sko?czy?o..

Ci??ki wyb?r..
Wybacz luk.. ale wybieram map? ktostam. Gdyby by?y te elementy fabu?y wybra?bym pewnie twoj?.
Dzi?ki, ?e zrobili?cie te mapy :) Ka?da podoba mi si? w inny spos?b.

No wi?c
1. ktostam450 - 20p
2. luk95 - 17p
3. player123 - 14p

Co daje nam remis mi?dzy ktostam450 i luk95, co za? oznacza dogrywk? :)
_________________
Aczigment get! Dziękuję wszystkim za sery! :*
Ostatnio zmieniony przez -kubpica 2013-08-09, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  
0
 
     
FMPL
[Usunięty]

 #17  Wysłany: 2013-08-09, 21:10   

?yczymy powodzenia :->
0
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

https://discord.gg/TGxXhe4

Stworzył PatrykSpec | bilety lotnicze
Zakaz usuwania linku autora ze stopki