Chcesz konto? Wbijaj na discorda i daj znać - https://discord.gg/TGxXhe4 :) Aby móc pisa? na forum musisz si? Zalogowa? lub Zarejestrowa?
Dzi?ki forum zawsze b?dziesz na bie??co z informacjami o PR, czapkach, setach (ubraniach, przedmiotach). Konkursy z nagrodami! Polecisz swoje mapki i dowiesz si? wi?cej na temat powstaj?cej nowej wersji PR. I wiele, wiele wi?cej!
Warto si? zarejestrowa? :)


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: KacperNFS
2011-02-20, 00:56
,,Cuda" w DM-ach
Autor Wiadomość
KacperW 
Super biegacz



PR3 Rank: 37
PR3 - Czapki: 7
Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 40
Posiadane Sery: 0
 #1   Wysłany: 2011-02-19, 21:13   ,,Cuda" w DM-ach

Wasze ciekawe sytuacje z DM-ów, kiedy zdarzy?o si? co? niesamowitego.

Moje:
Facet spamowa? laserami. Wskakiwa? do w?skiego korytarza (1 block miejsca), strzela?, po czym wycofywa? si? za block nieaktywny z dwóch stron. Robi? tak ca?y czas i nie mia?em jak uciec z 1 hp. W ko?cu wskoczy?em do korytarza i odda?em ostatni strza?, jaki mia?em w gunie. Facet wpad? i milisekund? przed naci?ni?ciem spacji oberwa?, po czym wylecia? daleko poza moj? pu?apk?.

W Expert DM wyskoczy?em na przestrze?, która ca?y czas jest pod ostrza?em. Podskoczy?em - 20 laserów przelecia?o tu? pode mn?. Zeskoczy?em na chwil? na blocka - kolejnych 10 pocisków cudem mnie omin??o. Wzi??em guna i zacz??em biec dalej - wyskoczy? jaki? go?ciu ze swordem. Dzi?ki lagowi go trafi?em. Chwil? pó?niej pojawi? si? kolejny, ale z gunem. Ju? chcia? mnie ustrzeli?, ale oberwa? 4 pociskami w plecy. Bieg?em dalej, a kilkana?cie laserów mija?o mnie z góry i z do?u. W ko?cu scampi?em si? na górnej pó?ce, gdzie podbieg? do mnie BaseBallSeba i zabi? ze sworda ;) . To wszystko trwa?o góra 15 sekund :D .
0
 
     
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #2  Wysłany: 2011-03-01, 22:38   

hmm ja wygfralem bez statow w 8p ale nie wiem czy to cud
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
Ostatnio zmieniony przez 2013-07-27, 13:06, w całości zmieniany 1 raz  
0
 
     
KacperW 
Super biegacz



PR3 Rank: 37
PR3 - Czapki: 7
Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 40
Posiadane Sery: 0
 #3  Wysłany: 2011-04-11, 20:07   

Gra?em na Steel Deathmatch (by Noaram). Widz?, ?e wchodz? ma?e ranki, to ju? chc? wyj??, a tu patrz? - Bonucy Hat! Puls, ci?nienie itp. od razu mi podskoczy?o, krew pulsowa?a w ?y?ach. Niemal?e wszyscy, jeden przez drugiego zacz?li b?aga? o zwyci?stwo, ale nikt nie chcia? odpu?ci?... W tym momencie przera?ony spostrzeg?em, ?e mam lagi jak jasna cholera - robi?em ruch i dopiero po paru sekundach go widzia?em. Scampi?em si? wi?c na lewym kra?cu mapy i spamowa?em strza?ami przez jakie? 2 minuty - zosta?y 4 ?ycia. Potem jednak musia?em wia?. Zabi?em trzech go?ci (ka?dy mia? po 1 life, Noaram po ?mierci napisa?: "Nooooooooooooooooooooooooooooooo"). Po chwili zgin??o jeszcze dwóch (nie ja to spowodowa?em), lecz na szcz??cie mi pozosta?y 3 ?ycia. Pobieg?em na prawy kraniec mapy, skoczy?em i ustrzeli?em go?cia w powietrzu - z takimi lagami to cud. Zosta?y 2 ?ycia. Zszed?em na dó?, na jak?? mini aren?, gdzie by? jeszcze jeden kole? z 1 life. Po chwili mój wróg go zabi? i zostali?my my dwaj - ka?dy po 2 ?ycia. ?cigali?my si? przez par? minut, w ko?cu znowu ustrzeli?em go w powietrzu (drugi cud). Wtedy przeciwnik skoczy?, ja wypali?em z guna, on równie? strzeli? - oberwa?em najpierw ja, nast?pnie ten kole?.
I tak zako?czy? si? najbardziej emocjonuj?cy DM w moim ?yciu - mecz o Bouncy Hat! Mora?: Je?eli do wygrania jest co?, na czym Ci zale?y, mo?esz wygra? nawet bez statsów, z lagami i JoeVETERAL-em na czele hordy Buszeli, Thundersów i Busydonów...
0
 
     
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #4  Wysłany: 2011-04-12, 08:53   

KacperW napisał/a:
Gra?em na Steel Deathmatch (by Noaram). Widz?, ?e wchodz? ma?e ranki, to ju? chc? wyj??, a tu patrz? - Bonucy Hat! Puls, ci?nienie itp. od razu mi podskoczy?o, krew pulsowa?a w ?y?ach. Niemal?e wszyscy, jeden przez drugiego zacz?li b?aga? o zwyci?stwo, ale nikt nie chcia? odpu?ci?... W tym momencie przera?ony spostrzeg?em, ?e mam lagi jak jasna cholera - robi?em ruch i dopiero po paru sekundach go widzia?em. Scampi?em si? wi?c na lewym kra?cu mapy i spamowa?em strza?ami przez jakie? 2 minuty - zosta?y 4 ?ycia. Potem jednak musia?em wia?. Zabi?em trzech go?ci (ka?dy mia? po 1 life, Noaram po ?mierci napisa?: "Nooooooooooooooooooooooooooooooo"). Po chwili zgin??o jeszcze dwóch (nie ja to spowodowa?em), lecz na szcz??cie mi pozosta?y 3 ?ycia. Pobieg?em na prawy kraniec mapy, skoczy?em i ustrzeli?em go?cia w powietrzu - z takimi lagami to cud. Zosta?y 2 ?ycia. Zszed?em na dó?, na jak?? mini aren?, gdzie by? jeszcze jeden kole? z 1 life. Po chwili mój wróg go zabi? i zostali?my my dwaj - ka?dy po 2 ?ycia. ?cigali?my si? przez par? minut, w ko?cu znowu ustrzeli?em go w powietrzu (drugi cud). Wtedy przeciwnik skoczy?, ja wypali?em z guna, on równie? strzeli? - oberwa?em najpierw ja, nast?pnie ten kole?.
I tak zako?czy? si? najbardziej emocjonuj?cy DM w moim ?yciu - mecz o Bouncy Hat! Mora?: Je?eli do wygrania jest co?, na czym Ci zale?y, mo?esz wygra? nawet bez statsów, z lagami i JoeVETERAL-em na czele hordy Buszeli, Thundersów i Busydonów...


_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
0
 
     
FMPL
[Usunięty]

 #5  Wysłany: 2011-04-12, 13:48   

fajnie sie slucha twoich historii xd
0
 
     
GranadeX 
Zbieracz setów



PR3 Rank: 37
PR3 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 100
Posiadane Sery: 0
 #6  Wysłany: 2011-05-17, 21:26   

Ale emocje ;D
ja na dm nigdy nie mialem cudu xd
0
 
 
     
kaliska104 
Zbieracz hatów
i nie tylko ;P



PR3 Rank: 36
PR3 - Czapki: 8
PR2 Rank: 24
PR2 - Czapki: 5
Wiek: 25
Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 167
Posiadane Sery: 0
 #7  Wysłany: 2011-05-26, 22:04   

Ja mia?em raz cud (cho? nie wiem czy go mo?na nazwa? cudem). Wszed?em se normalnie na airstrike a tu nagle pojawia si? happy hat do wygrania. Patrze a tam ja jestem shooterem :) . Oczywi?cie wygra?em i zdoby?em.
_________________
[*] Znaki przestankowe tylko czekaj?, aby? u?y? ich m?drze w swoim po?cie! Nie czekaj wi?c! Po?wi?? pi?? minut na nauk? interpunkcji...

[*] Przycisk "Alt" nie jest twoim wrogiem!

[*] Akcja "T?pienie bezmy?lno?ci".

(Tekst nie jest mój. Zosta? napisany przez administratora gry Plemiona)
0
 
     
GranadeX 
Zbieracz setów



PR3 Rank: 37
PR3 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 100
Posiadane Sery: 0
 #8  Wysłany: 2011-05-29, 21:33   

Cud xd
0
 
 
     
FMPL
[Usunięty]

 #9  Wysłany: 2011-05-30, 13:26   

Ja mia?em "cud" na race. Wszyscy wyszli z mapy bo simowali ( chcieli sharka ) a ja te? simowa?em ale czeka?em na prize. Patrz?, a tu shark do wygrania. Nie by?o konkurencji i wygra?em :P
0
 
     
KAT! Martis69 
Mistrz expienia
The Best



PR3 Rank: 69
PR3 - Czapki: 69
PR2 Rank: 69
PR2 - Czapki: 69
Wiek: 26
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 468
Posiadane Sery: 7
Ostrzeżeń:
 6/15/20
 #10  Wysłany: 2011-06-01, 10:28   

Ja mia?em tak w po?owie. podobnie do fana , na 4 p mapa sie na ?adowa?a , 2 gracze odeszli bo nie mogli zaczekac. Zosta?em tlyko ja i jakis noob co nie umia? zrobic lotd. " Plz can i have" . Oczywiscie wygra?em :D
_________________



"Jedna z najsprytniejszych, najseksowniejszych i najinteligentniejszych osób, które kiedykolwiek chodzi?y na tej ziemi" - Ja
0
 
     
GranadeX 
Zbieracz setów



PR3 Rank: 37
PR3 - Czapki: 9
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 100
Posiadane Sery: 0
 #11  Wysłany: 2011-06-01, 11:52   

Mia?o by? w DM, a nie w race xd
0
 
 
     
FMPL
[Usunięty]

 #12  Wysłany: 2011-06-01, 12:08   

to tez cud
0
 
     
karol2929
Biegacz


PR3 Rank: 32
PR3 - Czapki: 7
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 25
Posiadane Sery: 0
 #13  Wysłany: 2011-07-13, 11:33   

Nie wiem czy to cud
strzelilem w kolesia ktory tez we mnie strzelil
on pierwszy dedl i ja wygralem prize ;))
0
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

https://discord.gg/TGxXhe4

Stworzył PatrykSpec | bilety lotnicze
Zakaz usuwania linku autora ze stopki